kancelaria prawna

Za to cenią nas klienci.

Możliwy kontakt online

Większość spraw jesteśmy w stanie załatwić zdalnie.

Szybkość działania

Jesteśmy zawsze na bieżąco i nie odkładamy spraw na później.

Rzetelność

Cenimy sobie przede wszystkim uczciwość i sumienność.

Wiedzę i doświadczenie

Wieloletnie doświadczenie wykorzystujemy w praktyce.

Kontakt z nami.

jest zawsze bezpośredni, bez udziału recepcji. Nasi Klienci mają zagwarantowaną stałą obsługę, niezależnie od ilości prowadzonych przez nas spraw. Uważamy, iż miarą sukcesu jest wzajemna współpraca, szacunek, jak również komunikatywność.

Uważamy, iż żaden marketing, czy sprzedaż nie jest w stanie zastąpić szczerej relacji między przedsiębiorcą, a Klientem, dlatego serdecznie Państwa zapraszamy do początkowego kontaktu telefonicznego lub umówienia się na spotkanie z nami w naszym biurze czy drogą online.

Wynagrodzenie.

Kancelaria stosuje stałe wynagrodzenie, jakie przedstawiamy Państwu rozpisane w sposób zrozumiały w umowie na świadczenie pomocy prawnej. Nasi Klienci cenią sobie możliwość płatności ratalnej, jak również możliwość przełożenia terminu danej płatności.

Indywidualna konsultacja

Co sądzą o nas klienci

Z całego serca polecam usługi kancelarii. Dzięki Pani Ewie udało nam się unieważnić nasz kredyt frankowy z PKO BP. Kontakt z kancelarią zawsze szybki i bezproblemowy.

J.W., Kredytobiorca frankowy

Serdecznie Polecam. Nigdy wcześniej nie korzystałem z usług jakiejkolwiek kancelarii prawnej ale dzięki Pani Ewie wszystko się zmieniło. Kontakt z kancelarią jest bardzo dobry a Pani Ewa tłumaczy jasno i zrozumiale wszystkie czynności, które są prowadzone.

K.B., Kredytobiorca Frankowy

Na poradzie prawnej dostałam pełne i wyczerpującą informacje dotyczącą mojego problemu. W kancelarii panuje bardzo miła i życzliwa atmosfera.

H.M., Porada Prawna

Z Panią Ewą współpracuje od paru lat. Zawsze odbiera telefon lub oddzwania. Wszystko jest zawsze na czas a sprawy są załatwiane fachowo i rzetelnie.

B.P., Obsługa Prawna